Ilmoittautuminen Laituripaikoille

Seuran Venepaikkasopimuksen mukaan laituripaikoille ilmoittaudutaan jokaista veneilykautta varten. Voit tehdä ilmoittautumisen tämän linkin takana olevan lomakkeen avulla:

https://goo.gl/forms/RXTNxHsdBweKfEpo2

Ilmoittautua voit nyt heti ja ilmoittautuminen sulkeutuu 15.03.2019 klo 16:00. On tärkeää että jokainen laituripaikan haltija ilmoittautuu, koska näin saadaan ajantasainen tieto laskutusta ja laituripaikkojen optimaalista täyttämistä varten.

Lomakkeessa on myös kohta “Toiveita laituripaikan vaihtamisesta”. Tähän kohtaan voit vapaamuotoisesti esittää toivomuksia mahdollisesti laituripaikan vaihtamisesta. Toiveet käsitellään venepaikkasopimuksen pykälän §4 mukaisesti ilmoittautumisen päätyttyä.

Jos lomakkeen käyttö ei jostain syystä onnistu voit myös ilmoittautua sähköpostilla suoraan Satamakapteenille satamamestariXmerihaanveneseura.fi . Ilmoita tällöin vähintään oma nimesi ja veneen nimi tai rekisterinumero.

Ystävällisin terveisin Satamamestari,

Kimmo Pöntiskoski

Kategoria(t): Ei kategoriaa. Lisää kestolinkki kirjanmerkkeihisi.